__Saarr 46 uit Oudewater, Utrecht
Ik ben gevangen in een door een liefdeloos huwelijk, mijn man houdt van me, maar ik ben niet langer gelukkig met hem dus besloot ik een scheiding met hem aan te gaan en het gaat nu over de inhoud. Kan iemand er op dit moment zijn omdat ik nog wil genieten?
Mooie dame (46) zoekt mannen
JuneL246 56 uit Weerselo, Overijssel
Veel mannen willen gewoon dat ik dit ingetogen en lieve verlegen ding ben, omdat ik Aziatisch ben. Ik ben geen van deze dingen. Ik ben ondeugend, spraakzaam en energiek! Op zoek naar die kerel in het leven, die mij niet in een hokje stopt.
Wulpse oma (56) zoekt daters
AlwaysSmile68 49 uit Noorbeek, Limburg
Ik moet het kwijt! Hier en nu! Mijn man en ik leven apart van elkaar, maar we houden de relatie in stand voor de kinderen. Ik heb twee kinderen. Zou jij mij willen ontmoeten? Ik wil een kerel die het oké vindt dat ik kinderen heb. Ben jij dat
Eenzame rijpe (49) zoekt contacten
Rathnait 42 uit Hoofddorp, Noord-Holland
Ik ben een gescheiden moeder van 2 lieve kinderen. Mijn ex man die is inmiddels al getrouwd en ik wens hem het beste. Hij zei me op zijn huwelijk (ja ik was uitgenodigd) ik zal altijd van je blijven houden als een goeie vriendin en de moeder van me kinderen,
Alleenstaande dame (42) zoekt sexdate