Ria_93 uit Flevoland in haar eigen woorden
Iemand om gezellig leuke dingen mee te doen. Ik ga altijd uit met mn vriendinnen, maar lijkt me ook wel tof om wat met een jongen te doen. Ik ken wel veel jongens, maar zijn gewoon mijn type niet, dus hopelijk kun je mij verrassen met je leuke en spontane karakter?? ;)
xxmonica 38 uit Echten, Friesland
Ik ben een vrouw vol liefde en gratie, hou niet van twijfelachtige gedachten. Ik ben erg intelligent en een zeer vriendelijke persoon, ik word het meest gezien als iemand die van het Leven een feest maakt. Ik ben eerlijk, loyaal en zeer respectvol.
Lieve vrouw (38) zoekt contacten
Sexymia7804 39 uit Hoogkarspel, Noord-Holland
Toen ik klein was noemden ze me altijd Shirley Temple vanwege mijn lieve krulletjes. Die krullen heb ik nog steeds en ik ben nog steeds lief maar de prins op het witte paard ben ik toch nog steeds niet tegengekomen helaas. Dat is eigenlijk het enige
Lekkere vrouw (39) zoekt mannen
Hotske 24 uit Boschoord, Drenthe
Ik weet niet of het echt aan mij ligt maar een leuke vriend heb ik nog niet ontmoet. Nu ben ik best wel wat verlegen en rustig, en durf ook niet direct op een jongen af te stappen om te vragen of hij mij ook leuk vind. Nu was ik aan het surfen op het net, en
Mooie meid (24) zoekt sex