MichelleB uit Friesland in haar eigen woorden
Wat ik zoek zijn (serieuze) leuke en gezellige contacten, kortom, een soort herstel en nieuwe opbouw van een sociale kring. Voel je je aangesproken, leuk! Dan hoop ik je snel te spreken en laat me weten hoe we dat gaan doen. Ik ben benieuwd naar de reacties!
BBBBBonnie 40 uit Aalsmeerderbrug, Noord-Holland
Hee luitjes, ik ben Bonnie (dus niet BBBBBonnie zoals mijn profielnaam doet vermoeden ha ha!), nog maar net 30 geweest, bewust kinderloos maar niet bewust zonder man! Kom jij mijn bestaan-zonder-man veranderen in een leven -met-man? Zou ik
Hete vrouw (40) zoekt dating
Laylabos 38 uit 's-Hertogenbosch, Noord-Brabant
Ja daar ben ik dan op zoek naar een man voor een fijne tijd samen. Hoe of je er precies uit moet zien ach daar doe ik niet moeilijk over hoor. Want perfect ben ook ik niet. Dus heb je gewoon een goed en leuk karakter ben in voor een grapje en dolletje op
Wulpse vrouw (38) zoekt mannen
CaroL2009 51 uit Zeegse, Drenthe
Caroline is de naam die je moet onthouden. Ik ben hier om wat plezier te beleven. Zelfs mensen van mijn leeftijd hebben soms wat plezier nodig. Dat ben je toch wel met me eens? Als dat klopt dan is het enige wat je moet doen me even een berichtje sturen.
Sexy rijpe (51) zoekt sexdate