Adorabele 52 uit Arnhem, Gelderland
Al op jonge leeftijd wist ik dat ik een eigen bedrijf wou hebben. Een succesvolle vrouw wou ik worden en dat is gelukt. Maar ten koste van wat? Geen man, geen kinderen, wel een leuk huis en heb een aardig leuke bedrijfsketen opgebouwd. Nu heb ik dat
Wulpse rijpe (52) zoekt erotiek
principaal 20 uit Bakhuizen, Friesland
Best wel actief maar toch rustig van aard. Ik hou niet van dat stressy gedoe. Over een paar maanden ga ik als uitwisselingsstudent naar het buitenland, iets waar ik heel erg naar uitkijk. Tot die tijd wil ik me nog amuseren op alle mogelijke manieren.
Lekkere tiener (20) zoekt sex
poezywoozy 36 uit Breda, Noord-Brabant
Ik hou van er lekker op uitgaan met me kleine en de hond. Hou van spanning en avontuur. Ik ben niet opzoek, het komt op je pad. De welbekende "klik"moet er wezen. Vriendschap is belangrijk en wie weet wat daaruit verder komt. Verder moet de gene wel
Mooie moeder (36) zoekt mannen
Wijnkenner 37 uit Dwingeloo, Drenthe
Ik vind het eigenlijk moeilijker dan verwacht om even wat over mijzelf te vertellen. Ik doe in elk geval een poging en je moet maar zo denken vragen staan vrij. Ik ben single, heb mijn eigen huisje met tuin waar ik met mijn twee herdershonden woon.
Alleenstaande moeder (37) zoekt dating