EL_Les uit Friesland in haar eigen woorden
Welke man denkt degene te zijn die voor altijd bij mij zal blijven! Wie gaat mij goed behandelen en respecteert mij zoals ik ben, ik weet dat er nog maar weinig mannen zijn die zo zijn en die nog goede manieren heeft.
Cool-Vicky9 26 uit Oostkapelle, Zeeland
Nu deze tijd ben ik toe aan een leuke relatie. Lieve jongeman die weet wat hij wil. Plus iemand die geen gekke dingen met mij wil doen. Gewoon liefde delen, lief en leed. En natuurlijk, een mooie toekomst opbouwen! Hou van jongens/mannen die weten
Eenzame meid (26) zoekt contacten
PetraNada 58 uit Bergen op Zoom, Noord-Brabant
Over mezelf vertellen?? Hmm... Niet zo gemakkelijk... wat ik wel kan vertellen is dat ik mij vaak eenzaam voel en de lege momenten wil op vullen met ene leuke man die fijne dingen wil ondernemen. Ook ik heb daar nog wel nood aan eigenlijk. Vereer
Geile oma (58) zoekt date
LovingLive65 52 uit Baarlo, Limburg
Werk gaat altijd voor bij mij, tot nu. Ik ben een workaholic maar vind het fijner om nu een man te leren kennen en samen leuke dingen te doen. Want dat is een tijd geleden. Ik hoop dat jij mijn situatie herkent en dat we elkaar die kans kunnen geven?
Geile rijpe (52) zoekt date