sandra82 35 uit Den Haag, Zuid-Holland
ik ben een spontane gezellige meid die iets tekort komt in haar leven , een lekker velt dus een beetje een lekkere vent , flink geschapen is nooit verkeerd , goed verzorgd uiterlijk en je mag wel een beetje ruig zijn hoor...ik zie dat hier ook hele
Lekkere moeder (35) zoekt man
hansing 43 uit Holten, Overijssel
Ben lief maar ook een felle tante haha Je moet stevig in je schoenen staan...liefst geen kinderen. Muzikaal zijn en ook relaxr in het leven staan.
Lieve dame (43) zoekt erotiek
Carolaatje1988 29 uit Lelystad, Flevoland
Ben dol op spanning, uitdaging en mooie mannen Lounge, relax, jacuzzi, massage, wijn, dansen en lekkere seks. Ik ben op zoek naar een open minded man, die geniet van een diner met een glaasje wijn. Meer van erotische passie houdt dan romantiek.
Wulpse jongedame (29) zoekt sexdate
Maria145 27 uit Rockanje, Zuid-Holland
Laten we geweldige dingen doen als we elkaar ontmoeten. Ik hoop dat je mij en alle dingen leuk vindt die ik voor je kan doen. Ik ga ervoor zorgen dat we hier van elkaar zullen genieten. Ben je goed voor mij? Als je bereid bent om wat plezier met me te
Mooie jongedame (27) zoekt mannen