Jammm8402 33 uit Achthuizen, Zuid-Holland
Ik heb mij tot nu toe altijd op mijn studie en werk gestort en nu ik gesetteld ben en mijn praktijk begint te lopen ben ik nu toe aan een man in mijn leven. Het bekende huisje, boompje, beestje komt bij mij naar boven. Een serieuze relatie met een mooie
Sensuele milf (33) zoekt sex
Ichliebedic1991 26 uit Roermond, Limburg
Ik ben Anna en ben altijd in voor nieuwe contacten. Ben jij ook in voor leuk contact? Dan hoor ik hopelijk snel van je. Ik ben opzoek naar een leuke sportieve jongen, die van gezelligheid houd.
Wulpse meid (26) zoekt jongens
Smeerpijpster 42 uit Meppel, Drenthe
38-jarige dame die op zoek is naar een leuke, knappe, erotische man. In eerste instantie voor erotisch chatten of mailen en misschien later meer... een man die dat weet te waarderen. Houd van sexuele uitdagen en uitgedaagd worden.
Mooie dame (42) zoekt mannen
Anneke989 28 uit Heerlen, Limburg
Een lief, hardwerkende meisje ben ik. Ook wel een rustig type eigenlijk. Ik kom niet zo snel in contact met anderen omdat ik ook de kat uit de boom kijk. Wat ik zou willen is een warme relatie opbouwen met een lieve man. Een serieus type, ongeacht
Geile jongedame (28) zoekt man