Lola1231992 25 uit Zegveld, Utrecht
Soms voel ik mij een klein beetje eenzaam en dat is natuurlijk niet zo tof. Er moet toch vast wel iemand zijn die mij leuk genoeg vindt om mee te praten? Het is niet dat ik super verlegen ben of zo maar ik stap dan ook weer niet op elke jongen af of zo hoor
Sensuele meid (25) zoekt daters
Flesjewit 28 uit Gassel, Noord-Brabant
Spontaan, humoristisch meisje zoekt dito mannelijke uitgave!!!Samen genieten is dubbel genieten. Ik hoop een leuke vriend tegen te komen die net als ik alles op de rails heeft en ook de intentie heeft om samen volop van het leven te genieten.
Eenzame jongedame (28) zoekt jongens
Moeke 51 uit Groenekan, Utrecht
Ik ben onlangs gescheiden, ik heb zelf de relatie gestopt. De liefde was over en van seks was helemaal geen sprake. Of ik op zoek ben naar een nieuwe relatie, ben ik nog niet helemaal zeker van... maar een man in mijn leven, ja dat wel liefde, sex en
Sexy rijpe (51) zoekt dating
Miloutje9102 26 uit Almere, Flevoland
Gezellig en spontaan, oprecht maar rechtvaardig, lief maar niet op mijn mondje gevallen, spontaan en sexy (beetje ego mag), harde werker maar maak graag tijd voor mijn vrienden en omgeving. Ik denk dat dat in het kort wel beschrijft wie ik ben.
Eenzame meid (26) zoekt man