LadyBlonde 64 uit Krommenie, Noord-Holland
Ik ben positief ingesteld, spontaan,vrolijk,soms impulsief, verzorgd en zelfs een tikkeltje ijdel. Ik ben op zoek naar vriendschap, ik zoek een lieve, eerlijke man om het alleen zijn wat op te vrolijken.
Lieve granny (64) zoekt dating
Snoekie88 28 uit Lelystad, Flevoland
Hier ben ik dan, ik hoop dat je mijn foto kunt waarderen, en er iets van mijn persoonlijkheid in af kunt lezen. Ik ben stoer aan de buiten kant, maar van binnen het zachtaardige vrouwmens. Door mijn werk, ben ik er van overtuigd, dat je moet gaan voor
Eenzame jongedame (28) zoekt jongens
allyxx29x 36 uit Greonterp, Friesland
Ik ben Alison, of alleen Ali! Ik ben een behoorlijk naief meisje zeggen ze, maar ik heb er vertrouwen in. Ik volg altijd de mode en alle trends. Mijn favoriete kleuren zijn roze en rood. Ik werk als naaister. Ik ontwerp dus ook mijn eigen kleding.
Wulpse moeder (36) zoekt jongens