Charlotte212 22 uit Leende, Noord-Brabant
Ik ontmoet niet echt veel mensen en zou me ook willen verlaten op mijn huidige sociale omgeving door gelijkgestemde vrienden te ontmoeten voor leuke en opwindende tijden: bioscopen, winkels, restaurants, bars / clubs, misschien nog meer?
Mooie tiener (22) zoekt man
Lotteweetniet 61 uit Everdingen, Utrecht
Ik ben 58 jaar, ik werk als lerares in een basisschool. Ik ben vrijgezelle en mis soms genegenheid. Ik sluit een relatie niet uit maar het hoeft niet persé dit te zijn voor mij. Ik hou van reizen maken, genieten en uit eten gaan. Vaak uitgaan
Sexy granny (61) zoekt daters
Koudmilou 26 uit Oostrum, Limburg
Ik ben een vrij ernstige vrouw in me leven. Ja, op een bepaald moment heeft het geen zin strak te blijven, moet je de remmen een beetje loslaten toch, is toch veel leuker. Ben je een gezellig mens en weet je zo nu en dan ook lekker uit de band te springen?
Lekkere meid (26) zoekt dating
Leeaah 22 uit Utrecht, Utrecht
Hallo dan, daar ben ik een super gezellige vrijgezelle meid die zin heeft om een keer op stap te gaan. Een dagje er op uit, een avond doorzakken of gewoon samen een filmavond er van maken. Ik bak de popcorn jij regelt een film. Zoveel dingen om te doen,
Hete tiener (22) zoekt jongens