lovetoloveNL 25 uit Echt, Limburg
Zo stom geweest direct te trouwen op mijn 18e met de eerste die lief tegen mij deed, ging een jaar goed en toen kreeg hij losse handjes zodoende na 14 maanden huwelijk weer gescheiden. Verder is mijn werk mijn grote passie en dat is mobiele kraanmachiniste.
Mooie meid (25) zoekt man
eatme2 28 uit Oud-Beijerland, Zuid-Holland
Wat korte informatie over mezelf: witte wijntjes (met ijs), autorijden in mijn geliefde auto, tuttebel, studeren voor mooie carrière, werk daarnaast 10 uur per week, zit vol met zelfspot, behulpzaam, te ongeduldig voor koken, sociaal,
Lekkere jongedame (28) zoekt man
JetteKetteett 33 uit Beek en Donk, Noord-Brabant
Ik hou van een korte kennismaking, gewoon even wat vragen over en weer op de chat en als we dan allebei denken, dat kan leuk worden samen dan gaan we ergens iets drinken of heb je een beter voorstel? Niet al te serieus zijn Mannen!!!! Gewoon lol hebben
Wulpse milf (33) zoekt date
joselove 53 uit Echt, Limburg
Hallo Ik Ben Jose,Ik Woon In Limburg ,Ik Hou Alleen Van Mannen? ik zoek lieve vriend ,die me neemt hoe ik ben,ik kijk niet zo naar het uiterlijk,hij moet me alleen wat te bieden hebben,om soms eens leuke dingen te doen.
Sensuele rijpe (53) zoekt sexdate