NoortjeBakt uit Overijssel in haar eigen woorden
Een gepassioneerde man, Open en eerlijk, gezellig en sociaal. niet te kritisch, goed gevoel voor humor. Ik heb een grote zwak voor mannen met pretogen, relativeringsvermogen en een positieve houding in het leven. Als je van dansen houdt ben ik helemaal gelukkig, maar ik ben niet het type dat persé alles samen wil doen. Ik vind het wel belangrijk dat je ook van films en muziek houdt.
LeonaUit93 24 uit Eemshaven, Groningen
Ik mag graag friemelen aan haar en aan het menselijk lichaam en dan zeg ik het zo netjes mogelijk haha! Al vermoed ik dat jij heel goed begrijpt wat ik bedoel. Heb jij misschien nog een knip beurt of zelfs een massage nodig? Lief, romantisch passioneel.
Sensuele meid (24) zoekt daters
Annelosje 25 uit Geijsteren, Limburg
Een vaste vriend heeft veel voordelen maar ook veel nadelen. Het grootste nadeel van een vaste vriend is dat ik monogaam moet zijn. Dat zit nog niet in mij en ik vind de vrijheid om te kunnen doen met mannen nog te fijn en kan en wil ik niet opgeven.
Hete meid (25) zoekt jongens
Essie-He 45 uit Hengelo, Overijssel
Ik ben een spontane, goed ontwikkelde dame. Ik heb alles goed op de rit en geniet van het leven! Toch voel ik me wel alleen de laatste tijd en mis ik een arm om mij heen. Een maatje is wat ik wens en misschien zit er nog wel meer in. In een relatie ben ik
Sensuele dame (45) zoekt sex
KiesNuMij 28 uit Groningen, Groningen
Check mijn foto, toen was het nog heerlijk zonnig, wel weer 2 a 3 weken terug, en dat was alleen op die ene zondag! Komt de zon ooit nog terug? :( Genieten van het weer en kijken naar de jongens op het strand??? beetje stoer, beetje sterk ;) zonnebank
Lekkere jongedame (28) zoekt daters