Dianebres 34 uit Alkmaar, Noord-Holland
Hi leuke mannen van nederland.Ik ben een leuke single dame,die op zoek is naar een leuke vent. Ben benieuwd of je er uit kan halen, welk land ik oorspronkelijk vandaan kom. Wilde altijd al hier naartoe. en dacht dat ik de ware had. Maar onder valse
Lieve moeder (34) zoekt jongens
SettieneXx 24 uit Baarn, Utrecht
Ik ben dol op reizen en ik vind het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten en een goede band te hebben! Mensen die graag nieuwe vrienden ontmoeten. Mensen die van reizen houden. Mensen die kunnen socialiseren met anderen.
Wulpse meid (24) zoekt erotiek
kyra 49 uit Bakel, Noord-Brabant
Ik heb een spannend beroep want ik werk al jaren bij de recherche ,nu niet meteen afhakken als je politie hoort ;( ik schrijf geen verkeersboetes uit. Ik ben sportief en ga graag uit eten, op vakantie gaan vind ik ook heerlijk. Het lijkt of ik alles
Hete rijpe (49) zoekt date
Ariane199005 27 uit Enschede, Overijssel
Ik ben 25 jaar, verpleegster in een ziekenhuis in de regio. Ik ben nu al een tijdje single (ik ben bi) en zoek een leuke, lieve vriendin dezelfde interesses als ik zou wel leuk zijn,maar hoeft niet..
Alleenstaande jongedame (27) zoekt mannen