Ellyanna uit Overijssel in haar eigen woorden
Je bent geïnteresseerd om me te leren kennen, en alles doen dat nieuw voor me is, omdat ik open sta om nieuwe dingen te proberen.
19Yara93 24 uit Nijverdal, Overijssel
Ik ben Yara, een studente van 20 jaar die eigenlijk geen tijd heeft voor een vaste relatie. Ik heb mij voor deze site in geschreven omdat ik al een tijdje droog sta! Ben jij die leuke man die mij kan gaan verwennen? Je moet van seks houden en je behandeld
Sexy meid (24) zoekt mannen
MeSophie 27 uit Leiden, Zuid-Holland
zoekt een date voor 1 of meerdere keren afhankelijk hoe het gaat. geen vaste relatie. ik wil geen bullshit mensen, heb ik absoluut geen tijd voor. ik hou van lekker sporten en uitgaan. met bloemen maak je mij altijd blij... Wat ik wil in een jongen??
Sensuele jongedame (27) zoekt man
freshstart3 36 uit Utrecht, Utrecht
Hallo en welkom to mij profiel, ik ben niew here en ik zoek voor something serious. Ik believe time tells better about a person, which is why ik try to stay positive... Sorry voor mij bad dutch, ik ben niew to speaking it also. Ask me later
Lieve moeder (36) zoekt mannen
Liekebaars 45 uit Baars, Overijssel
Hoi mannen ik ben een alleenstaande bijstandsmoeder uit Baars en ik zou graag een man vinden
Hete dame (45) zoekt date