shanoa25 31 uit Gelderland
ik ben een spontane leuke meid die van avontuurlijke spannende dingen houdt en ik kom er net achter dat deze site bestaat en het lijkt me leuk om een mooie leuke man te ontmoeten die ook van spannende dingen houdt. ik val niet op nederlandse mannen
Hete milf (31) zoekt date
Mikoodoo 23 uit Meppel, Drenthe
omdat ik behoorlijk strenge ouders heb, en school voorgaat, heb ik tot nu toe nog geen vriendje gehad. Ik heb er wel een, maar das geregeld door mn ouders. ik moet namelijk over een paar jaar studeren in zuid korea en daar woont mijn uitgekozen vriend.
Hete meid (23) zoekt daters
Marcie100 52 uit Oud Annerveen, Drenthe
Ik ben een vrolijke vrouw die hunkert om zich te verenigen met iemand van dezelfde kwaliteiten. Ik zou graag iemand willen die oprecht is over het leven, iemand die geeft om de emotie van andere mensen, geen leugens en vreemdgaan zoals mijn ex.
Eenzame rijpe (52) zoekt contacten
StannieW 54 uit Boven Leeuwen, Gelderland
Ik ben geen dametje. Heb een mannenberoep en ben niet altijd even lief geweest in het verleden. Daar heb ik inmiddels wel van geleerd. Ik ben niet het voorbeeld mooie, slanke, lieve vrouwtje. Wat ik wel ben is een ondeugende vrouw die zeker wel
Lieve oma (54) zoekt erotiek