Ankertje8904 uit Utrecht in haar eigen woorden
Als het tussen ons klikt en jij misschien een toekomst in het buitenland met mij wel ziet zitten, dan kunnen wij elkaar heel wat beter leren kennen voordat wij deze stap misschien nemen. Graag zou ik ook willen weten of het Caribische gebied daarbij past.
LondonSoCute 23 uit Eindhoven, Noord-Brabant
Ikben London geboren in mexico - en kben alty spontaan xd Maaknietuit hoejebent :$ alsje maar groot bent haha
Mooie meid (23) zoekt man
moniquevanDa 56 uit 's-Heerenhoek, Zeeland
Volgens mij ben ik lang genoeg alleen geweest. Niet dat ik denk dat er een bepaalde tijd op staat of hoort te staan na het overlijden van je partner maar het alleen zijn begint hoe langer hoe zwaarder te wegen. Er zijn dagen dat ik niet eens uit huis
Lekkere oma (56) zoekt jongens
KimW_78 39 uit Asten, Noord-Brabant
Mijn naam is Kim! Een beetje een wilde tante haha. Maar wel een waar je ontzettend veel plezier mee kunt beleven, als je begrijpt wat ik bedoel..... Ik kan er maar niet genoeg van krijgen. Heren van 18 tot 81 jaar, laat me jullie in de watten leggen!!
Lieve vrouw (39) zoekt mannen
GerCheers 39 uit Leeuwarden, Friesland
Is dit de plek om te zijn als ik naar leuke singles zoek? En dan bedoel ik wel de mannen natuurlijk? Of zitten hier ook getrouwde schoffies tussen? Hey, niet dat het mij wat uitmaakt, want ik ga zelf altijd voor de actie, ongeacht wie het slachtoffer
Lieve vrouw (39) zoekt sexdate