Ariane1953 63 uit Oosterhout, Noord-Brabant
Toen mijn man overleed heeft hij me gezegd dat ik niet al te lang mocht blijven treuren en binnen het jaar iemand anders moest zoeken om verder mijn leven mee te delen. Daar zit ik al ruimschoots overheen maar ik was er eerder nog niet aan toe om een
Lekkere granny (63) zoekt contacten
MeSophie 27 uit Leiden, Zuid-Holland
zoekt een date voor 1 of meerdere keren afhankelijk hoe het gaat. geen vaste relatie. ik wil geen bullshit mensen, heb ik absoluut geen tijd voor. ik hou van lekker sporten en uitgaan. met bloemen maak je mij altijd blij... Wat ik wil in een jongen??
Sensuele jongedame (27) zoekt man
Diddelientje 36 uit Amersfoort, Utrecht
Ik ben gewoon een vlotte, vrolijke vrouw die ontzettend nieuwsgierig is hoe dit allemaal werkt. Als ik hier een knuffelbeer kan vinden om heerlijk mee te rollebollen, maak ik gelijk reklame voor deze site! Je bent vrolijk, je hebt humor en je
Sexy moeder (36) zoekt man
Stellabeers 36 uit Serooskerke, Zeeland
34 jaar en vrijgezel. Ik ben eigenlijk zoekende naar iets vast. Mocht je echt wel interesse in mij hebben wil ik jou heel graag meer over mezelf vertellen. Een leuke gezellige man, goed gevoel voor humor en niet al te saai ;-)
Sexy moeder (36) zoekt date